MÖBLER / Bord / Konsolbord 11132283
nr 1113 2283
Konsolbord
Empire, mahogny. längd: 89 cm, djup: 42 cm, höjd: 83 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 juni 2017
kl 20:42:31
5/6 18:10:09
Karl Johanstil/Empir
Senempiren